GRUPA SCALPINGOWA

0
1356

“Nie zyskowne, lecz stratne transakcje określają
jak dobrym traderem jesteś.”

.

GRUPA SCALPINGOWA

Chcesz otrzymać dostęp do najbardziej zaawansowanego kursu scalpingu w Polsce?

Napisz do nas na [email protected]

Kurs prowadzony jest w trybie online. Warsztatowa forma zajęć w małej grupie uczestników pozwala na praktyczne zaadoptowanie zaprezentowanych technik bezpośrednio po ich przedstawieniu. Po warsztatach otrzymuje od nas pełne wsparcie oraz darmowe dożywotnie konsultacje!

Zobacz jakie osiągamy wyniki w scalpingu!

Przygotowane ćwiczenia wykonywane pod okiem praktyka z możliwością bieżącej konsultacji dają nam pewność, że wszystkie aspekty zaprezentowanych technik zostały prawidłowo zrozumiane przez uczestników, a indywidualne podejście do każdego Kursanta zapewnia pełnowartościowy mentoring w trakcie oraz po szkoleniu.

Każdy uczestnik otrzymuje od nas w pakiecie zestaw unikatowych materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej oraz dostępy do profesjonalnych narzędzi tradingowych, które wspomagają handel.

Podczas zajęć prezentujemy również układy rynkowe jakie w ostatnim czasie pojawiły się  na rynku, opisujemy nasze transakcje, dodatkowo również zapewniamy pracę z platformą transakcyjną MT4, tak aby w pełni zaprezentować oraz zoptymalizować niezbędne narzędzia z których będziemy korzystać.

Za pomocą tej techniki jesteś w stanie z dużym prawdopodobieństwem wyłapać dołek lub szczyt na każdym instrumencie!

GRUPA SCALPINGOWA

Warsztaty

Podczas naszych wspólnych warsztatów na realnym rynku będziesz miał okazję nie tylko sprawdzić jakie techniki na  faktycznie działają. Prowadzący – zawodowy Trader na konkretnych przykładach zaprezentuje sprawdzone rozwiązania, które każdego dnia stosuje w swoim tradingu. Warsztaty będą prowadzone w sposób praktyczny – przy komputerach, z użyciem profesjonalnej platformy analitycznej.

Otrzymasz od nas ZA DARMO 3 BONUSY oraz gotowe strategie inwestycyjne!


Czeka na Ciebie

 • Odpowiednia konfiguracja narzędzi Fibonacciego na dwóch platformach transakcyjnych. 
 • Wspólna praca z wykresami.
 • Dokładna analiza transakcji wykonanych na podstawie narzędzi Fibonacciego (moment wejścia/wyjścia).
 • Fakty i mity na temat Analizy Technicznej na kryptowalutach.
 • Jak wygląda profesjonalna Analiza Techniczna na niskich interwałach czasowych?
 • Czym jest SCALPING i dlaczego to podejście jest tak skuteczne?
 • Ile można na tym zarobić?
 • Case study: Praktyczna praca z platformą analityczną. Wyszukiwanie układów oraz formacji harmonicznych na żywym rynku.

 

Praktyczny charakter warsztatów

 • Dokładna prezentacja autorskich układów harmonicznych.
 • Kiedy dokładnie zająć pozycję?
 • Jak zabezpieczyć pozycję? Dwa sposoby prowadzenia układu.
 • Case study: Trading na walutach, surowcach, towarach, indeksach oraz kryptowalutach z użyciem dźwigni finansowej oraz krótkiej sprzedaży.

Podczas tych spotkań

 • Pokażę Ci jak wygląda realny trading na głównych parach walutowych,
 • Nauczę Cię jak poprawnie analizować wykres głównych par walutowych, surowców oraz indeksów giełdowych wykorzystując przy tym tylko jedno proste narzędzie,
 • Zrozumiesz dlaczego to na spadkach oraz panice możesz zyskać najwięcej,
 • Dowiesz się jak w bezpieczny sposób korzystać z dźwigni finansowej,
 • Zobaczysz prosty układ techniczny, który będziesz mógł zastosować w swoim tradingu.

Dodatkowo

 • Nauczysz się jak posługiwać się narzędziami, które wykorzystywane są przez zawodowych Traderów,
 • Dowiesz się jak z dużym prawdopodobieństwem „znaleźć dołek” na Bitcoinie,
 • Poznasz zupełnie nowe – nie prezentowane dotąd podejście w temacie szeroko pojętych kryptowalut.
 • Dołączysz do grupy zawodowych Traderów na FxParkiet.pl
 • Dostaniesz ode mnie w prezencie obszernego Ebooka w którym opisałem dokładnie wszystkie układy oraz formacje z jakich korzystam.
 • Dostęp do webinarów analitycznych.
 • Dostęp do webinarów edukacyjnych.
 • Komplet prezentacji multimedialnych audio-video.

GRUPA SCALPINGOWA

 CO JESZCZE OTRZYMUJESZ W PAKIECIE?

GRUPA SCALPINGOWAAutorska strategia scalpingowa

Poznasz naszą autorską strategię, którą wykorzystujemy na rynku od ponad 10 lat! Założenia są uniwersalne i działają na niskich interwałach czasowym zarówno na parach walutowym jak i niemieckim DAX’ie.

Strategia OneToOne

Jeżeli preferujesz handel pozycyjny, średnioterminowy to strategia OneToOne oparta na korekcie prostej i pędzącej jest rozwiązaniem dla Ciebie. Zobaczysz jakim schematem podążać i jakie elementy połączyć, by handel był efektywny.

Jak wyłapać na rynku fałszywy ruch?

Bez względu na to ile czasu poświęcasz na tradingu, Strategia “Markowanie ceny” to coś, co musisz znać, by zlokalizować na wykresie “sztuczny popyt/podaż”. Pamiętaj, że dzięki temu jesteś w stanie zwiększyć skuteczność w swoim tradingu nawet o kilkanaście procent!

Dziennik transakcyjny Fibonacci Team

Dzięki temu dziennikowi, zachowasz swoje transakcje wraz z odpowiednim komentarzem i wnioskami. Dziennik to jeden z najważniejszych elementów, szczególnie na etapie rozwijania i doskonalenia swojego handlu.

Dostęp do prezentacji i video

Nawet jeżeli z ważnych przyczyn nie będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniu webinarowym na żywo, nic się nie dzieje! Nagrania wszystkich warsztatów wraz z prezentacjami będą czekały na Ciebie do odtworzenia w dowolnym momencie i bez ograniczeń.

Symulacja LIVE TRADING’u


ZOBACZ CO O WARSZTATACH MÓWIĄ UCZESTNICY!

GRUPA SCALPINGOWA

GRUPA SCALPINGOWA

Masz pytania? Napisz do mnie na

[email protected] lub zadzwoń +48 604 075 958


RYZYKO

Informujemy, że wiedza przekazywana w trakcie szkolenia ma charakter edukacyjny, a nasza działalność nie ma nic wspólnego z doradztwem inwestycyjnym czy też działalnością maklerską w rozumieniu polskiego prawa. W naszych szkoleniach przedstawiamy wiedzę z zakresu inwestowania i spekulacji na rynkach finansowych, nie bierzemy jednak żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie przekazywanych informacji, w szczególności zaś nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualnie powstałe straty. Nasza działalność nie ma nic wspólnego z doradztwem inwestycyjnym czy też działalnością maklerską w rozumieniu polskiego prawa.

GRUPA SCALPINGOWA

GRUPA SCALPINGOWA
5 (100%) 2
Poprzedni artykułCluster mierzeń zewnętrznych na Litecoinie
Następny artykułDane makro 17.08.2018
Łukasz Fijołek
Główny pomysłodawca i założyciel serwisu Fibonacci Team School. Łukasz to zawodowy Trader. Od ponad 10 lat aktywnie inwestuje na rynku Forex. Specjalizuje się w Analizie Technicznej, szczególnie w zakresie spekulacji jednosesyjnej przy wykorzystaniu geometrii rynkowych, liczb Fibonacciego, struktur korekcyjnych oraz formacji harmonicznych. Finalista konkursów inwestycyjnych (ogólnopolskiej gry giełdowej w ramach projektu „Kwiecień Miesiącem Inwestycji” organizowanej przez Akademię Ekonomiczną w Katowicach – 5 miejsce oraz gry giełdowej Junior Trader – 5 miejsce). Wielokrotnie brał udział w konferencjach i spotkaniach dotyczących rynku FOREX jako niezależny Trader i ekspert w temacie szeroko pojętej geometrii rynku w oparciu o którą dokonuje analiz, zawiera transakcje oraz przekazuje swoją wiedzę i umiejętności innym Inwestorom. Jest pomysłodawcą oraz współzałożycielem największego serwisu społecznościowego dla Traderów oraz miłośników kryptowalut - FxParkiet.pl.